Skenar terapia spôsobila revolúciu v hi tech medicíne

Každý kto sa zaujíma sa o spôsoby alternatívnej liečby si už pravdepodobne stihol všimnúť v médiách niekoľkokrát spomínaný prístroj SKENAR. Zatiaľčo v zahraničí je tento spôsob liečby a regenerácie využívaný dlhodobo, napríklad v Rakúsku už 20 rokov používa AKH Všeobecná nemocnica vo Viedni, ku nám prichádza táto liečebná metóda až teraz.

O čo sa pri SKENAR-e vlastne jedná ?

Ide samozrejme „o neinvazívnu metódu liečby a regenerácie svalových a nervových buniek“ pod dohladom lekárskeho personálu. Zákrok je úplne bezbolestný a trva zhruba polhodinu až hodinu čo záleží podla symtómov a diagnózy.

Najčastejšie liečené diagnózy SKENAROM

  • Neurologické ochorenia
  • Psychická vyčerpanosť, únavové syndrómy
  • Svalové ochorenia
  • Ochorenia pohybového aparátu
  • Tráviace gastroenterologické ťažkosti
  • Hormonálne ťažkosti

Ako funguje SKENAR terapia ?

Prikladaním na kožu a na jednotlivé meridiány kadiaľ prúdi v tele energia, sa stimuluje mozog ktorý potom dáva impulz na opravu jednotlivých pokazených častí tela. Z toho vyplýva že tento spôsob terapie dáva možnosť telu samouzdraviť sa!

Zariadenie vzniklo pred mnohými rokmi v Sovietskom výskume pre kozmonautov, aby si mohli so sebou na misie do kozmu vziať prenosný a nenáročný produkt namiesto hordy liekov. Zdroj: scenar-revenko.ru

Kontraindikácie

Podľa prieskumu na internete, je kontraindikáciou stimulátor srdca, niektoré onkologické ochorenia a hlavne tehotenstvo kedy by sa terapia nemala robiť. Ide hlavne o to, že v oblasti kde sa prístroj prikladá na kožu, vzniká slabé elektromagnetické pole a tým pádom sú kontraindikované horeuvedené stavy.

Prepláca v SR túto liečbu niektorá zdravotná poisťovňa ?

Bohužiaľ v SR zatiaľ na rozdiel od Rakúska, žiadna zdravotná poisťovňa neprepláca. Takže budete musieť načrieť hlbšie do vrecka, pretože podľa našich prieskumov na Google.sk sa ceny väčšiny terapií hýbu okolo 50€ – 75€ za sedenie u lekára ! Pritom takýchto sedení je pre zlepšenie vášho zdravotného stavu treba aj 5-6 takže sa určite nejedná o lacnú záležitosť, avšak nič lacné za to nestojí všakže ano, takže ide o to čo preferujete či klasickú medikamentóznu alebo alternatívnu liečbu.

Upozornenie

Dajte si pozor pretože mnoho felčiarov taktiež poskytuje SKENAR Terapiu bez náležitého zaškolenia a bez medicínskeho vzdelania !!!

Vyberte si radšej niekoho, kto má medicínske vzdelanie a vie používať skenar tak aby vám terapia prospela a neuškodila. Dôležité je opýtať sa slovenského terapeuta na certifikát z Ruského inštitútu Skenar.ru v Moskve vedeného Prof.Revenkom. Väčšina z ktorí dnes túto terapiu robia na kolene, nemá žiadne certifikáty a robia len hanbu remeslu. Preto pozor.